Zespół e-Discovery – kim jesteśmy?

Specjaliści informatyki analitycznej

Specjaliści z zakresu dowodów cyfrowych

Księgowi śledczy

Zabezpieczaliśmy dane w największych sprawach gospodarczych w Polsce.

e-Discovery
Wybór profesjonalnego partnera świadczącego usługi e-Discovery jest bardzo ważnym punktem w procesie gromadzenia materiału dowodowego.
Dowiedz się więcej...
Zabezpieczenie danych
Świadczymy usługi zabezpieczania danych cyfrowych, które mogą zwierać dowody w sporach, sprawach prywatnych lub sądowych i przygotowawczych.
Dowiedz się więcej...
Przetwarzanie, analiza, raporty
Etap przetwarzania i analizy oparty o rozwiązania NUIX – zaawansowany program e-discovery.
Dowiedz się więcej...
Rozwiązania NUIX
Przetworzenie danych cyfrowych i ich analiza w oparciu o rozwiązania NUIX to redukcja danych średnio o 80%.
Dowiedz się więcej...

eDicovery sp z o.o. to zespół składający się ze specjalistów informatyki analitycznej, specjalistów z zakresu regulacji na temat dowodów cyfrowych oraz księgowych śledczych.

Zabezpieczaliśmy dowody w największych sprawach gospodarczych w Polsce. Nasze doświadczenie to setki postępowań prywatnych oraz sądowych, w których uczestniczyliśmy między innymi jako specjaliści, konsultanci oraz biegli. Jako nieliczni oferujemy klientowi usługi z zakresu e-Discovery.

Jesteśmy gotowi przetwarzać ogromne ilości danych, a następnie je analizować zgodnie z wytycznymi klienta.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
e-Discovery

Referencyjny Model Postępowania
z Dowodem Elektronicznym EDRM

E-Discovery jest odpowiedzią na wzrost ilości dokumentów i informacji elektronicznej w postępowaniach i sporach prywatnych. Ten sposób gromadzenia argumentów daje najlepsze rezultaty, dlatego w obecnym czasie konieczne jest poszukiwanie i korzystanie z najlepszych, sprawdzonych rozwiązań spełniających wymogi Referencyjnego Modelu Postępowania z Dowodem Elektronicznym EDRM.

Wybór profesjonalnego partnera świadczącego usługi e-Discovery jest bardzo ważnym punktem w procesie gromadzenia materiału dowodowego.

Firma COWI E-Discovery znajduje się w nielicznej grupie świadczącej usługi e-Discovery w Polsce. Proponujemy usługi, które są dopasowane do sprawy, wydajne, świadczone na wysokim poziomie w konkurencyjnych cenach.

Zabezpieczenie danych

Świadczymy usługi
zabezpieczania danych cyfrowych

Świadczymy  usługi zabezpieczania danych cyfrowych, które mogą zwierać dowody w sporach, sprawach prywatnych lub sądowych i przygotowawczych.

Pomagamy w sprawach, w których:

  • Klient jest powodem
  • Klient jest pozwanym
  • Klient prowadzi postępowanie wewnętrzne

Zidentyfikujemy dane, wytypujemy dowody i je zabezpieczymy zgodnie z wymogami procesowymi. Wykorzystujemy najnowsze metody zabezpieczania danych cyfrowych ze wszystkich rodzajów nośników oraz chmury.

Layer
Layer
Layer
Zaawansowany program e-discovery

Przetwarzanie, analiza, produkcja raportów

Dokonamy analizy danych bez względu na ich objętość i pochodzenie. Z milionów dokumentów, wiadomości e-mail wydobędziemy argumenty, które posłużą klientowi w sporze lub postępowaniu.  Jeżeli klient jest pozwanym przygotujemy linie obrony od strony dowodowej.

Rozwiązania NUIX

Przetworzenie danych cyfrowych i ich analiza w oparciu o rozwiązania NUIX

Działalność Nuix obejmuje tworzenie platform i aplikacji wykorzystywanych w śledztwach prowadzonych w oparciu o dowody cyfrowe, cyberbezpieczeństwie, e-Discovery, zachowaniu ładu informacyjnego i prywatności.

Działalność Nuix obejmuje tworzenie platform i aplikacji wykorzystywanych w śledztwach prowadzonych w oparciu o dowody cyfrowe, cyberbezpieczeństwie, e-Discovery, zachowaniu ładu informacyjnego i prywatności. Obecnie oprogramowanie jest używane przez organizacje w ponad 45 krajach.
Image module
Prześlij zapytanie

Szybka reakcja to klucz do sukcesu!

*

*

*